Harrold TV - telewizja internetowa

AGENCJA WYWIADU

PodróżNikon

HARROLD KONTRA ŚWIAT
nie bądź złem, nie powielaj zdziczenia
Harrold TV - telewizja internetowa facebook
HARROLD
KONTRA ŚWIAT

facebook

Tag: telewizja

MEDIA

Dzięki mediom poznajesz i zaczynasz rozumiec więcej świata. Dzięki opiniom fachowców, znawców przemiotu, wywiadom i relacjom na żywo i nie tylko możęsz uczestniczyć w ważnych społecznie wydarzeniach. I mimo że od niedawna jest w modzie mówić, że media są złe i nikt nie ma w domu telewizora, nie czyta gazet ani nie ogląda radia, to jednak gdy przychodzi co do czego, wszyscy wiedzą co się wokół nich dzieje. Nie zapominajmy, że informacje dostepne są przecież w internecie, a to wszak jedno wielkie medium, inspirowane mediami tradycyjnymi oraz na te media wpływający.

Media to fascynujący świat pełen pasjonujących ludzi, fachowców w swoich dziedzinach, który w bardziej lub mniej obszerny i przystępny sposób postaram się wam tutaj przedstawić, przybliżyć i zaprezentować.

czytaj dalej
MEDIA

Harrold TV

Telewizja internetowa to może za dużo powiedziane, to kanał YouTube, na którym pozwalam sobie publikowac różnego rodzaju filmy, relacje i reportaże ale przede wszystkim wywiady. Wszystko w formie zgrabnie przygotowanego wideo. Mówiąc "zgrabnie" mam na myśli fakt, że te programy wyglądają w miarę po ludzku :) Mają czołówkę, ciekawą moim zdaniem treść, informacyjne belki oraz sporo muzyki (bo to głównie wywiady z muzykami i podróżnikami). Wiem że YouTube to miejsce głównie filmików z kotami które oglądaja gimnazjaliści, ale uważam, że wszystko co sie robi, powinno być możliwie najwyższej jakości, zgodniej z talentami twórcy w danym momencie. Odpuszczanie i lenistwo w tym zakresie uważam za oznakę braku ambicji i talentu a także oznakę wybrakowanej osobowości :)

Po co stworzyłem Harrold TV? Głównie po to, aby ci, którzy kiedykolwiek zdecydowali, że nie są zainteresowani zatrudnieniem mnie widzieli, co stracili. Z czasem okazało się, że publikowanie w sieci daje gigantyczną wolność i pozwala na robienie dokładnie tego, na co ma się ochotę. A odrobina mózgu pozwala także na stworzenie fajnej, ciekawej marki, którą doceniają zarówno widzowie jak i ci, którzy cenią sobie obecność w materiałach przeze mnie przygotowywanych.


Jesli chcesz przejść na stronę Harrold TV
kliknij tutaj

Wszystkie publikowane tam filmy pojawiają się również w formie tagu na tej stronie.
Wystarczy kliknąć tutajczytaj dalej
Harrold TV

Jakub Kawalec HAPPYSAD - wywiad

Zapraszam na rozmowe z Kubą Kawalcem, wokalistą i frontmanem, a także liderem grupy HappySad. Ich sukces i zainteresowanie publiczności jest wciąż dla mnie zagadką. Z tym większą ciekawością doświadczyłem rozmowy z Jakubem. Teraz i Wy macie okazje to uczynić :)

czytaj dalej
Jakub Kawalec HAPPYSAD - wywiad

Wojciech Hoffman TURBO - wywiad

Wojciech Hoffmann rozpoczął swoją przygodę z muzyką od grania na akustycznej gitarze Gibson w domu kultury w Gostyniu. Z początku był zafascynowany rock and rollem, m.in. Billem Haleyem. Duże wrażenie zrobiły na nim pierwsze koncerty zespołu Czerwone Gitary, po których na poważnie postanowił zostać muzykiem.

czytaj dalej
Wojciech Hoffman TURBO - wywiad

Wywiad z Aleksandrem Dobą

Aleksander Doba to człowiek, który jest jedynym takim egzemplarzem w swoim rodzaju. Podczaas gdy inni emeryci oddają swoją kase grupie przestępczej zwanej kościołem - on - podróznik roku 2015 przepływa ocean niewielkim kajakiem, po czym opowiada o tym w sposób fascynujący na spotkaniach z młodymi ludźmi wlewając w ich serca optymizm i uśmiech.

czytaj dalej
Wywiad z Aleksandrem Dobą

 

Na językach

 

Napisz do autora

Pola oznaczone * są wymagane.
Zgodnie z brukselską głupotą informuję o obecności cookies mojej stronie aby móc lepiej nią administrować. Uwaga, używamy także html, php a nawet flash i java. Jeśli ta informacja budzi twoje obawy i strach oraz moczenie nocne, opuść tę stronę
|
|
|
|
|
|
|
Harrold TV - telewizja internetowa
|
|
|
|
|
|
|

Zdjęcia na stronie w większości pochodzą ze strony pixabay.com. Muzyka w filmach pochodzi natomiast od autora Jason Shaw, ze strony audionautics.com

Kopiowanie treści tylko po uzyskaniu zgody od autora i podaniu pełnego źródła.

Zdjęcia na stronie w większości pochodzą ze strony pixabay.com. Muzyka w filmach pochodzi natomiast od autora Jason Shaw, ze strony audionautics.com

Kopiowanie treści tylko po uzyskaniu zgody od autora i podaniu pełnego źródła.