Harrold TV - telewizja internetowa

AGENCJA WYWIADU

PodróżNikon

HARROLD KONTRA ŚWIAT
nie bądź złem, nie powielaj zdziczenia
Harrold TV - telewizja internetowa facebook
HARROLD
KONTRA ŚWIAT

facebook

Tag: sztuka komunikacji

Sylwester z Andrzejem Dudą

sylwester z andrzejem dudą

Młodzież kocha prezydenta !! Żeby to zamanifestować i walnąć sylwestrową lufe z Andrzejem, ponad 300 tysięcy internatów przybyło pod pałac prezydencki dzięki wydarzeniu zainicjowanemu na jednym z portali społecznościowych. Policja nie wierzyła od dawna, że młodzi ludzie przybędą świętować z prezydentem. Jednak mając w pamięci manifestacje związane z ACTA woleli nie ryzykować. Komenda Stołeczna Policji wygospodarowała zasoby ludzko-policyjne żeby zabezpieczły bibę u Andrzeja i zagwarantowały bezpieczeństwo imprezowiczom.
„Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, bo jak młodzież imprezuje, to bywa ostro” – mówił mediom rzecznik prasowy warszawskiej policji. „Ale my też potrafimy to i owo, dlatego melanż u Endrju potraktowaliśmy priorytetowo. Wysłaliśmy najlepszych fachowców!” dodaje z dumą. Reszta policji oraz szczątkowe wojsko a także kapelani policyjni i wojskowi poszli ochraniać scenę na Placu Defilad.
Początkowy urzędnicy kancelarii prezydenta wraz z samym pierwszym na czele obawiali się, że domagająca się procentów i wpuszczenia na imprezę młodzież to ukryta opcja opozycyjna, jednak po szybkiej weryfikacji imprezowiczów przez tajne służby, brama pałacu prezydenckiego otwarły się szeroko a spragniona melanżu ogromna ilość młodzieży pobieżyła w kierunku Andrzeja. Ten, najprawdopodobniej zaskoczony poparciem, którego doświadcza prawdopodobnie po po raz pierwszy w życiu rozwarł ramiona w geście powitalnym. W tle słychać było tylko jęk ochroniarzy BOR-u – „o matko bosko….”.
„To było nie do opanowania. Po prostu wbili się do pałacu, jedni od razu do kuchni, inni na kanapy, ale większość skierowała się najpierw do prezydenckich toalet” zdradza pragnący zachować anonimowość BOR-owiec. „Po krótkiej naradzie zdecydowaliśmy, że nie ma co kombinować, trzeba dołączyć do imprezujących” – dodał po chwili. Drzwi pałacu pozostały otwarte, bo nikt się nie przejmował czymś takim.
Andrzej duda zapraszaŻaden z dostojnych gości nie przybył z pustymi rękami zgodnie z tradycją. Każdy przygotował co najmniej 0,5 na łeb, a co mocniejsi zawodnicy wprowadzili program zero tolerancji dla małych litraży. Oni przybyli z dwoma butelkami co najmniej. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na długo przed północą na dziedzińcu przed pałacem można było zauważyć kilkaset roznegliżowanych postaci tańczących w świetle księżyca. Jednym dyndało to, drugim tamto – zaprawdę powiadam wam drodzy parafianie, było na co popatrzeć. Panowie robili orły na trawie, panie robiły co mogły. A mogły, oj mogły.
Andrzej Duda, jak na dobrego gospodarza przystało, przygotował muzę pierwszej klasy. Każdy mógł wybierać swoje ulubione nuty a specjalnie zaproszony na imprezę DJ grał co sił. „Człowieku, to była sroga impreza! W życiu jeszcze nie grałem w pałacu. Widziałeś tych ludzi? Tysiące, setki tysięcy. Kosmos ziom, powiadam ci kosmos” – mówił potem naszemu reporterowi.
Co do reporterów – z czasem zaczęło pojawiać się ich coraz więcej. Ze swoimi wozami transmisyjnymi przybyły największe redakcje. BBC, Al Jazeera, CNN oraz Fox News były zgodne. „To jedyna taka impreza na globusie. Nawet u nas Obama nie robił takiego melażu, jak wasz prezydent” przyznał reporter telewizji CNN. Ale byli też nasi. Tvn24 transmitowal na żywo wszystkie wydarzenia imprezy, Polsat News przysłał helikopter, który zabezpieczał od góry przekaz obrazu służąc jednocześnie za nadajnik dla innych mediów. Z niewiadomych przyczyn na sylwestra u Andrzeja Dudy nie zaproszono dziennikarzy TVP. Jak się dowiedziałem z nieoficjalnych źródeł zbliżonych do kancelarii prezesa rady ministrów, takie było życzenie głowy państwa a także pierwszej damy, a także 98% zaproszonych, lub wpraszających się gości.
Tłumy u Andrzeja DudyIm dalej w noc, tym tłum gęstniał. Z klasycznej imprezy zrobiła się domówka jakich mało. Procenty uderzały do głowy, ludzie rozpoczęli walkę wokalną z DJ’em małpując śpiewających artystów i rozpoczęli swoją własna edycję „Idola”. Śpiewali ci, którzy akurat nie leżeli. Jedna z warszawskich pizzerii zdecydowała się dołączyć do imprezy przywożąc gigantyczne ilości włoskich placków. Tego było potrzeba imprezującym. Posileni zyskali nową energię. Jak przystało na bal, nie mogło też zabraknąć tańców. Panowie prosili panie, a panie panów. Konfiguracje były różne. Jedni prowadzili, inni byli prowadzeni, a jeszcze inni wyprowadzani w celu zaczerpnięcia powietrza. Niekoniecznie świeżego.
I tak przez noc całą. Andrzej Duda przechadzał się dostojnie wśród gości, kłaniał, przybijał piątki, zapodawał żółwiki. Obserwował, czy bzykające się po rogach pary robią to zgodnie z przepisami prawa. „Wychodzę z założenia, że dobry gospodarz musi panować nad wszystkim, dlatego mam nadzieję, że za niecały rok będziemy mieli sporo okazji do wypłat 500+ dla dzieci poczętych na sylwestrowej imprezie w pałacu prezydenckim”.
Prezydent Andrzej Duda obiecał, że jak tylko jego zaufani ludzie posprzątają po gościach, odeślą zgubione dowody osobiste, komórki i karty kredytowe - natychmiast bierze się za rozmowy z opozycją w celu zażegnania konfliktów, również tych które jeszcze nie zaistniały. A póki co pozdrowił wszystkich swoich gości na twitterze dziękując za wspólne biesiadowanie. Poza kadrem prezydent skwitował impreze krótko: „Było srogo – za rok powtórka!”
Andrzej duda dziękuje
czytaj dalej
Sylwester z Andrzejem Dudą

BŁĘDY NA BLOGACH

Wiem, że tekst o błędach na blogach znajdziecie w wielu miejscach w sieci. Przeanalizowałem część z nich i ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie ma w nich wielu informacji, które wydają mi się oczywistymi. Dlatego pozwólcie proszę, ze podzielę się z Wami swoimi przemyśleniami w tym temacie. Wydaje mi się bowiem, że blogerzy z racji czy to wieku, czy zwyczajnego braku wiedzy popełniają sporo błędów na swoich nierzadko ciekawych przecież blogach.

czytaj dalej
BŁĘDY NA BLOGACH

KALEKA KOMUNIKACJA POWSZEDNIA

Co to w ogóle za głupi tytuł nie? Przeciez mówimy w jednym języku, a niektóry nawet w wielu, każdy nas rozumie... Czemu więc ten koleś sie znów czepia, że komunikacja jest kaleka? No czepiam się, bo dzień w dzień, godzina po godzinie w róznych sytuacjach znajduję sie w okolicznościach które bez jednej wątpliwości upewniają mnie, że trudna sztuka komunikacji jest w stanie postepującego rozkładu

czytaj dalej
KALEKA KOMUNIKACJA POWSZEDNIA

SZTUKA PODEJMOWANIA DECYZJI

Każdy jest kowalem własnego losu i inne powiedzenia to frazesy, którymi usta lubią sobie wycierać ludzie, którzy nie potrafią skonstruować najprostszych własnych wniosków i poczynić ciekawych obserwacji. A przecież właśnie na umiejętności obserwacji, racjonalnego myślenia i wyciągania szybkich i celnych wniosków opiera się to, co powoduje, ze nasze życie jest udane i bezpieczne. Dlatego sztuka podejmowania decyzji wydaje mi się jedną z najważniejszych umiejętności człowieka w obecnych, pełnych pułapek i oszustw czasach (do spółki z umiejętnością skutecznej komunikacji).

czytaj dalej
SZTUKA PODEJMOWANIA DECYZJI

FORD IDIOTA CZYLI REKLAMA BEZ ROZUMU

Gdy myślę o nowym aucie, najczęściej przychodzą mi do głowy różne skojarzenia. Bezpieczeństwo, komfort, ekonomiczna jazda, ale przede wszystkim wolność podróżowania i przemieszczania się. To chyba podstawowe cechy, z którymi mi, facetowi, kojarzy się auto. I przypuszczam, że wielu innym mężczyznom również.

czytaj dalej
FORD IDIOTA CZYLI REKLAMA BEZ ROZUMU

JAK MÓWIĆ, BY BYĆ SŁUCHANYM

Człowiek wypowiada w życiu miliardy słów, część z nich ma sens, część nie. Jednak każdy, gdy już zdecyduje się odezwać liczy, że będzie słyszany a przede wszystkim słuchany. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać wcale nie jest takim oczywistym fakt, że wystarczy się odezwać by nas słuchano. Do tego potrzeba kilku elementów – trzeba wiedzieć o czym się mówi, trzeba mieć co powiedzieć i najważniejsze: trzeba mówić w taki sposób, aby być dobrze zrozumianym. Wtedy inni będą chcieli nas słuchać. Doskonałym przykładem zaprzeczenia tej tezy są politycy, a szczególnie jeden z nich, który zawsze gdy otworzy usta obraża ludzi, twierdząc że jest gigantem intelektu. Ten, który niedawno obraził cały damski ród na forum UE.

czytaj dalej
JAK MÓWIĆ, BY BYĆ SŁUCHANYM

NIENAWIŚĆ, KTÓRA ZABIJA.

Nikt z nas nie rodzi się zły. To inni, ludzie wśród których żyjemy kształtują nas, pokazują nam różne drogi, prezentują różne punkty odniesienia i pomysły na życie. To rodzice, ale też koledzy w szkole, na podwórku kształtują naszą osobowość, wtłaczają w normy społeczne. Również w takie “normy”, które uczą nas nie reagować gdy wokół nas dzieje się zło. Gdy młody człowiek przez wiele lat żyje w atmoferze premiującej, lub oswajającej jako codzienną rutynę chamstwo, pogardę, ignorancję i kłótliwość nie potrafi funkcjonować inaczej niż przy użyciu tych cech.

czytaj dalej
NIENAWIŚĆ, KTÓRA ZABIJA.

 

Na językach

 

Napisz do autora

Pola oznaczone * są wymagane.
Zgodnie z brukselską głupotą informuję o obecności cookies mojej stronie aby móc lepiej nią administrować. Uwaga, używamy także html, php a nawet flash i java. Jeśli ta informacja budzi twoje obawy i strach oraz moczenie nocne, opuść tę stronę
|
|
|
|
|
|
|
Harrold TV - telewizja internetowa
|
|
|
|
|
|
|

Zdjęcia na stronie w większości pochodzą ze strony pixabay.com. Muzyka w filmach pochodzi natomiast od autora Jason Shaw, ze strony audionautics.com

Kopiowanie treści tylko po uzyskaniu zgody od autora i podaniu pełnego źródła.

Zdjęcia na stronie w większości pochodzą ze strony pixabay.com. Muzyka w filmach pochodzi natomiast od autora Jason Shaw, ze strony audionautics.com

Kopiowanie treści tylko po uzyskaniu zgody od autora i podaniu pełnego źródła.